Instalace

Desky IsoAir vyrábíme z drceného recyklovaného polystyrenu, cementového mléka a dalších složek, které zvyšují jejich odolnost. Desky jsou nehořlavé, mají nízkou hmotnost a výborné termoizolační vlastnosti. Materiál je hypoalergenní a antiseptický. Desky jsou relativně křehké, proto je nutné s nimi manipulovat opatrně.

Materiál vyrábíme ve třech variantách, které se liší různou tloušťkou. Máte tedy na výběr z desek silných 50 mm, 60 mm a 80 mm. Desky dodáváme v rozměru 95 cm x 95 cm. Podrobnosti najdete v ceníku.

Instalace IsoAir desek je poměrně jednoduchá a zvládnete ji i sami podle našeho návodu. Pokud si přeci jen nebudete tak jisti v kramflecích, rádi Vám doporučíme ověřeného řemeslníka, který instalaci provede.

Postup instalace

Aplikaci desek IsoAir si prohlédněte na videu

Výběr vhodné síly desek závisí především na povaze a míře vlhkosti, se kterou se doma potýkáte. Pokud si nejste jisti, ozvěte se nám a my vám s výběrem rádi odborně poradíme. Z naší dosavadní zkušenosti však jednoznačně vyplývá, že v drtivé většině případů postačují na definitivní odstranění problému s vlhkostí desky o tloušťce 60 mm.

Doporučené materiály pro aplikaci desek IsoAir

Trápí vás vlhké zdi nebo plísně?

Získejte cenovou nabídku na vysušení vlhkých zdí. ZDARMA.

Získat nabídku