Instalace

Desky IsoAir vyrábíme z drceného recyklovaného polystyrenu, cementového mléka a dalších složek, které zvyšují jejich odolnost. Desky jsou nehořlavé, mají nízkou hmotnost a výborné termoizolační vlastnosti. Materiál je hypoalergenní a antiseptický. Desky jsou relativně křehké, proto je nutné s nimi manipulovat opatrně.

Materiál vyrábíme ve třech variantách, které se liší různou tloušťkou. Máte tedy na výběr z desek silných 50 mm, 60 mm a 80 mm. Desky dodáváme ve dvou rozměrech. Větším 95 cm x 95 cm a menším 47,5 cm x 95 cm. Podrobnosti najdete v ceníku.

Instalace IsoAir desek je poměrně jednoduchá a zvládnete ji i sami podle našeho návodu. Pokud si přeci jen nebudete tak jisti v kramflecích, rádi Vám doporučíme ověřeného řemeslníka, který instalaci provede.

Postup instalace

Aplikaci desek IsoAir si prohlédněte na videu

Výběr vhodné síly desek závisí především na povaze a míře vlhkosti, se kterou se doma potýkáte. Pokud si nejste jisti, ozvěte se nám a my vám s výběrem rádi odborně poradíme. Z naší dosavadní zkušenosti však jednoznačně vyplývá, že v drtivé většině případů postačují na definitivní odstranění problému s vlhkostí desky o tloušťce 60 mm.

Doporučené materiály pro aplikaci desek IsoAir

Penetrace – jakákoliv Kvůli prašnosti podkladu i samotných desek (cementový prach) doporučujeme desky
před samotnou aplikací napenetrovat a taktéž i sanovanou stěnu.
VýrobceLepeníPovrchová úprava po nalepeníŠtukMalba
CEMIXCemix 185 – lepící a stěrková hmota difusníCemix 185 – lepící a stěrková hmota difusníCemix 223 – trasový štukCemix Silikátový interiérový nátěr
Cemix VS 160 A – stěrkový tmel s armovací tkaninou (tloušťka min.3mm a armovací tkanina v 1/3)Cemix Cempaint LIME – vápenný nátěr
Cemix 084 Supersan hrubý – hydrofilní jádrová omítka – min. 20 mmCemix 084 Supersan hrubý – hydrofilní jádrová omítka
BAUMITBaumit OpenContactBaumit FinoGrandeBaumit SanovaFineBaumit KlimaPerla
Baumit ProContactBaumit PerlaFineBaumit KlimaColor
WEBERWeberTherm climaWeberTherm climaWebersan 600Kerasil
SIKASika ThermoCoat – 1/3 Mesh FixSika ThermoCoat-5 Mineral Top Stucco F-0.5
Sika ThermoCoat-5 Mineral Top Stucco F-0.5 w

Získejte cenovou nabídku na vysušení vlhkých zdí do 24 hodin. ZDARMA.

Získat nabídku