Instalace

Desky IsoAir vyrábíme z drceného recyklovaného polystyrenu, cementového mléka a dalších složek, které zvyšují jejich odolnost. Desky jsou nehořlavé, mají nízkou hmotnost a výborné termoizolační vlastnosti. Materiál je hypoalergenní a antiseptický. Desky jsou relativně křehké, proto je nutné s nimi manipulovat opatrně.

Materiál vyrábíme ve třech variantách, které se liší různou tloušťkou. Máte tedy na výběr z desek silných 50 mm, 60 mm a 80 mm. Desky dodáváme ve dvou rozměrech. Větším 95 cm x 95 cm a menším 47,5 cm x 95 cm. Podrobnosti najdete v ceníku.

Instalace IsoAir desek je poměrně jednoduchá a zvládnete ji i sami podle našeho návodu. Pokud si přeci jen nebudete tak jisti v kramflecích, rádi Vám doporučíme ověřeného řemeslníka, který instalaci provede.

Postup instalace

Aplikaci desek IsoAir si prohlédněte na videu

Výběr vhodné síly desek závisí především na povaze a míře vlhkosti, se kterou se doma potýkáte. Pokud si nejste jisti, ozvěte se nám a my vám s výběrem rádi odborně poradíme. Z naší dosavadní zkušenosti však jednoznačně vyplývá, že v drtivé většině případů postačují na definitivní odstranění problému s vlhkostí desky o tloušťce 60 mm.

Doporučené materiály k aplikaci desek

Doporučeno výrobcem IsoAir

Výrobce Lepidlo Štuk Malba
Cemix Cemix 158 Lepící a stěrková hmota difůzní Flexi štuk 043 b Silikátový interiérový nátěr

Vlastní doporučení ostatních výrobců

Výrobce Lepidlo Štuk Malba
Baumit openContact, proContact KlimaPerla  
Knauf Flexkleber Štuk univerzální MVJ 2  
Weber WeberTherm Elastik Z Webersan 600  
Henkel Ceresit ZU Ceresit CR 64  
Maxit   Maxit IP 305  
HET     Hetline ECO
Keim     Keim Biosil
Primalex     Fortissimo
Získejte cenovou nabídku na vysušení vlhkých zdí do 24 hodin. ZDARMA.